Marmur

W ofercie posiadamy wysokiej jakości marmur, którego jesteśmy bezpośrednim importerem. Współpracujemy z kopalniami zlokalizowanymi na całym świecie, oferującymi kamień o wyjątkowych właściwościach zarówno wytrzymałościowych, jak i estetycznych.

Jakie jest zastosowanie marmuru? Surowiec ten, z uwagi na swoją trwałość oraz oryginalny wygląd, stosowany jest we wnętrzach, którym nadaje majestatycznego charakteru. Sprawdza się zarówno w kuchni, jak i na schodach i podłodze. Parapety marmurowe z kolei są nietuzinkową ozdobą każdego pomieszczenia.

Blaty marmurowe

Blaty marmurowe cechują się nie tylko ponadczasową estetyką. Stanowią również niewątpliwą ozdobę pomieszczenia. Komponują się z każdym rodzajem mebli, poprawiając jednocześnie komfort pracy w kuchni. Kamień odporny jest na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwy w utrzymaniu w czystości, co ma szczególne znaczenie w miejscu, w którym przygotowywane są posiłki.

Płytki marmurowe

Płytki marmurowe to materiał podłogowy, stosowany z powodzeniem w domach oraz w obiektach użyteczności publicznej. Ich niewątpliwą zaletą jest niepowtarzalny wygląd. Kamień nie wymaga także czasochłonnej pielęgnacji – wystarczy tradycyjne mycie powszechnie dostępnymi środkami, aby zachować podłogi w nienagannej czystości.
Skip to content