Dla Architektów i Projektantów

Zapraszamy do współpracy wszystkich twórców niesamowitych przestrzeni. Mamy w ofercie ogromny wybór materiałów, które importujemy bezpośrednio z kopalń zlokalizowanych na całym świecie. Nasz shoowroom mieści się w Działdowie przy ul. Księżodworskiej 6 i w Warszawie (Raszyn) przy ul. Alei Krakowskiej 94, gdzie prezentujemy bogate wzornictwo kamienia naturalnego i spieków dostępnych w naszej ofercie.

Posiadamy nowoczesny park technologiczny, który umożliwia nam wykonywanie najbardziej wyszukanych projektów.

Przygotowaliśmy dla Państwa bibliotekę tekstur, bryły 3 d i 2 d do pobrania oraz kreator mozaik. Zapraszamy do korzystania z nich przy tworzeniu projektów dla Państwa klientów.

Jesteśmy otwarci na indywidualne warunki współpracy.

  • Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły indywidualnych propozycji oferty handlowej.
  • Bryły 2D i 3D – tutaj pobierzecie Państwo materiały 2D i 3D , abyście mogli z łatwością umieścić je w swoich projektach i zaprezentować koncepcję Państwa Klientom.
  •  Biblioteka tekstur – to kolory i struktury materiałów kamiennych, które mogą Państwo pobrać i wykorzystać w projekcie, żeby klient mógł dokładnie zwizualizować wnętrze. Pamiętaj, że każdy blok naszego kamienia jest unikatowy i posiada niepowtarzalną strukturę. Pokazywane na naszej stronie tekstury mogą zatem nieco odbiegać od ostatecznego materiału.
  • Miejsce spotkań z klientami – zapraszamy do naszego showroomu w Działdowie lub showroomu w Warszawie, w którym możecie Państwo zaprezentować klientowi wybrane do projektu rodzaje kamienia oraz skorzystać z porad naszych ekspertów i fachowców.
  • Satysfakcja i zaufanie – w naszej pracy wykorzystaliśmy już ponad x miliona kamienia naturalnego, x tony granitu i x  ton spieku kwarcowego. O kamieniu wiemy wszystko – możecie mieć Państwo pewność, że rekomendujcie swoim klientom sprawdzonego partnera oraz markę.
  • Rekomendacje i wybrane realizacje – przykłady zrealizowanych projektów: zdjęcia oraz krótkie opisy. 

Dla Profesjonalistów

Skip to content