Granit

Granit, który oferujemy naszym klientom, cechuje najwyższa jakość, wyjątkowe walory estetyczne oraz atrakcyjna cena. Działając na rynku od 1986 roku, wypracowaliśmy międzynarodowe kontakty, dzięki którym kamień importujemy bezpośrednio z kopalń zlokalizowanych na całym świecie.

To doskonały surowiec, z którego wykonywane są między innymi blaty granitowe, parapety czy schody. Kamień ten charakteryzuje się ponadprzeciętną odpornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, a także wyjątkowymi właściwościami w zakresie utrzymania elementów granitowych w czystości.

Zastosowanie granitu

Zastosowanie granitu, który oferujemy naszym klientom jest ogromne. Dzięki niepowtarzalnej estetyce kamień ten sprawdza się doskonale zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz, stanowiąc nie tylko element dekoracyjny, ale także trwałe wykończenie. Klasycznym przykładem wykorzystania tego surowca są schody granitowe, które proponujemy w różnorodnych wzorach, dopasowanych do stylu klasycznego i nowoczesnego.

Granit cechuje oryginalna estetyka i faktura, co sprawia, że każdy element wykonany z tego kamienia będzie cechował się nieszablonowością. W ofercie posiadamy także parapety granitowe, będące wyjątkową ozdobą twojego domu. Wykonujemy je w różnych wersjach i rozmiarach – dopasowanych do państwa indywidualnych potrzeb.

Płyty granitowe

Klientom proponujemy także płyty granitowe, dostępne w dowolnym wykończeniu – polerowanym, szczotkowanym lub satynie. To idealne rozwiązanie zarówno na schody, jak i do zastosowań elewacyjnych. Pomagają stworzyć wyjątkową aranżację przestrzeni, nadając budynkom majestatycznego charakteru.

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości granitu – zapraszamy do współpracy. Dzięki bezpośredniemu importowi kamienia zapewniamy atrakcyjne ceny na ten surowiec. Wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o ofercie oraz warunkach przyszłej współpracy.
Skip to content